Dia molt maco per correr en una bona cursa.56 Maimakansu amb xip. Cinc mes es deixen el xip a casa. FOTOS JAUME LLIBRE

FOTOS INGRID FLORIACH

[@more@]

<td class="xl32" style="width: 43pt" width

About The Author

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada

Arxius

Comentaris recents

Translate

21ª
Cursa Popular Caldes d’Estrac 10K 2010
14-març
Classificacions
Oficials
 
 
LlocGral Nom_Cognoms Ll_Sx T_Final mKm K5_3 LloK5_3 LloCat
3 Alfred Redrado Gil   33:41:00 03:23 17:00 3 M3-2
27 Josep Maria Mollevi Fite   37:25:00 03:45 19:04 32 M4-3
34 Albert Torras Bombardo   37:39:00 03:46 18:58 27 M2-15
37 Albert Rosello Castañares   37:54:00 03:48 19:10 33 M3-16
41 Joan Miquel Riera Cort   38:17:00 03:50 19:31 42 M3-17
54 Enrique Perez Muñoz   39:42:00 03:59 19:53 50 M4-6
67 Artur Roche Herrero   40:30:00 04:03 20:42 77 M4-9
74 Salvador Viñas Serra   40:59:00 04:06 21:02 92 M3-29
80 Meritxell Portillo Araujo F-5 41:20:00 04:08 20:58 89 F3-4
81 Xavier Riera Cort   41:20:00 04:08 20:57 87 M2-30
109 Juan Manuel Marini Llado   43:04:00 04:19 21:17 99 M3-42
118 Eudald Correa Raigon   43:34:00 04:22 22:58 145 M1-6
121 Joaquim Vives Armengol   43:40:00 04:22 22:51 136 M3-44
123 Carles Correa Filba   43:46:00 04:23 22:59 146 M4-18
139 Albert Palacios Nebreda   44:47:00 04:29 23:18 173 M3-50
154 Joan Antoni Llobera Pous   45:10:00 04:31 21:54 114 M3-54
192 Pedro Fernandez Rodrigo   46:08:00 04:37 23:55 200 M4-25
194 J.oriol Bruguera Dominguez   46:13:00 04:38 23:54 199 M2-81
198 Ismael Peña Moreno   46:31:00 04:40 23:54 198 M5-7
250 Maria Zubia Del Barrio F-13 48:12:00 04:50 25:13:00 290 F2-5
269 Anna Garcia Sole F-17 48:55:00 04:54 24:44:00 263 F3-11
288 Jordi Tarridas Dominguez   49:18:00 04:56 25:46:00 334 M2-125
342 Juan Francisco Morillo Romero   51:00:00 05:06 25:57:00 347 M5-13
347 Adjutori Lopez Gurri   51:08:00 05:07 26:07:00 355 M2-138
349 Jaume Llinas Viñals   51:16:00 05:08 25:33:00 322 M5-14
357 Marta Salva Rodriguez F-31 51:28:00 05:09 26:13:00 359 F2-12
373 Josep Teixido Monedero   52:09:00 05:13 25:44:00 330 M4-58
383 Antonio Andres Gomez   52:45:00 05:17 27:33:00 414 M4-59
384 Catalina Ramirez Torres F-40 52:46:00 05:17 27:15:00 397 F4-4
385 Maria Angels Mante Prats F-41 52:46:00 05:17 27:15:00 398 F2-16
395 Irene Vives Armengol F-44 53:12:00 05:20 27:27:00 407 F2-18
413 Jordi Maltas Planas   54:07:00 05:25 27:30:00 410 M3-116
417 Marina Agis Meca F-51 54:28:00 05:27 27:39:00 420 F4-5
424 Mayka Barciela Otero F-54 54:57:00 05:30 27:39:00 419 F4-7
428 Juan Aguilera Calvo   55:10:00 05:31 27:40:00 422 M4-62
429 Ramon Colomer Besalu   55:11:00 05:32 28:41:00 453 M5-22
432 Albert Gutierrez Gallemi   55:27:00 05:33 27:59:00 434 M3-123
433 Helena Coronado Gonzalez F-56 55:27:00 05:33 27:40:00 421 F3-27
441 M Teresa Calafell Viayna F-60 56:01:00 05:37 27:53:00 430 F5-1
453 Maria Jose Mateo Maria F-65 57:18:00 05:44 28:52:00 458 F2-28
455 Ino Marini Montaña F-67 57:24:00 05:45 28:53:00 459 F4-8
465 Antonio Viñas Cantal   58:18:00 05:50 30:18:00 492 M5-25
471 Pere Fernandez Xibille   58:53:00 05:54 28:02:00 435 M4-65
474 Oscar Tutusaus Cinca   59:01:00 05:55 28:04:00 436 M3-128
490 Silvia Tarridas Dominguez F-79 01:00:04 06:01 30:33:00 498 F3-31
495 Manuel Garcia Diaz   01:00:11 06:02 28:05:00 438 M4-68
496 Salvador Carbonell Arnau   01:00:11 06:02 30:34:00 499 M5-32
498 Josep Garces Lopez   01:00:22 06:03 28:51:00 457 M4-69
501 Miquel Medalla Padros   01:00:34 06:04 31:04:00 510 M5-33
504 Julita Dalmau Bonamusa F-85 01:01:27 06:09 31:50:00 520 F4-12
513 Maria Olmos Cañamero F-91 01:02:36 06:16 32:46:00 524 F4-13
519 Pepita Morell Blanco F-95 01:04:33 06:28 32:39:00 522 F4-15
525 Francesc Teixido Pont   01:05:57 06:36 32:45:00 523 M4-74
532 Manuel Rodriguez Nuño   01:11:30 07:09 36:21:00 532 M5-34
533 Pere Salesa Isart   01:14:50 07:29 37:24:00 534 M3-136
534 M. Victoria Perez Martin F-104 01:14:50 07:29 37:23:00 533 F3-39
 
 
 Sense xip Isidre Ferre, Isidoro Navarro, Josep Farres, Angela Pareja i Emili Yague