XXV CURSA DE FESTA MAJOR A ORRIUS 29.07.2006

By on abr. 23, 2006 in Notícies | 0 comments

Com sempre, dissabte a les set de la tarda sortida dels caminants i a dos quarts de vuit dels corredors. No hi han categories ni trofeus.

[@more@]

Festa Major d’Orrius 2006

Dissabte, 29 de juliol

a dos quarts de vuit del vespre el corredors i a les set els caminants

Cursa Popular 11 Km

Organitza: Comissió de festes de l’ajuntament d’Orrius, S.Carbonell, Colla Maimakansu

Col·laboren:

COMISSIÓ DE FESTES DE L’AJUNTAMENT

TOT FRESC

X. B. PRESSECS

AUTO SERVEI CAL TRUCH

CURSA: Oberta als majors de 10 anys.

DISTÀNCIA: La cursa serà d’11 km per carretera i camins de bosc al voltant d’Orrius.

INSCRIPCIONS: A la plaça de la Constitució, una hora abans de la sortida.

SORTIDA: A la carretera, davant la Pèrgola.

ARRIBADA: A la Plaça de la Constitució.

EL CONTROL: Es tancarà als 90 minuts de donar la sortida.

L’ORGANITZACIÓ: Declina tota responsabilitat, en quant als diferents perjudicis que la participació en la prova pot portar.

Pel sol fet de participar, s’accepta el present reglament i el que cau fora d’ell queda sota la decisió de l’organització.

HISTORIAL DE LA CURSA DE FESTA MAJOR D’ORRIUS

1982 CIRCUIT DE 9.300 mts. 163 classificats

1er. 33’15" FRANCISCO CHAVES MEJIAS 26 anys G.G.LLUISOS

1a. 46’10" CRISTINA ROMERO ALSINA 12 anys C.A.CANET

1983 CIRCUIT DE 11.000 mts. 133 classificats

1er. 40’30" PEDRO COCERA MARTINEZ 18 anys G.G.LLUISOS

1a. 50’29" CRISTINA ROMERO ALSINA 13 anys C.A.CANET

1984 CIRCUIT DE 11.000 mts. 109 classificats

1er. 39’50" HILARIO ADALID OLMO 44 anys G.G.LLUISOS

1a. 48’55" CRISTINA ROMERO ALSINA 14 anys C.A.CANET

1985 CIRCUIT DE 11.000 mts. 127 classificats

1er. 38’04" ANTONIO OCAÑA RODRIGUEZ 32 anys MARTORELLES

1a. 63’54" ANNA SOLES SUSO 16 anys EL MASNOU

1986 CIRCUIT DE 11.000 mts. 119 classificats

1er. 37’55" FRANCISCO CHAVES MEJIAS 30 anys G.G.LLUISOS

1a. 52’22" JOSEFINA CASALS 32 anys MASNOU A.C.

1987 CIRCUIT DE 11.000 mts. 129 classificats

1er. 37’10" DAVID PUJOLAR SEGURA 17 anys C.A.CANET

1a. 50’30" MONTSERRAT FERRER FERNANDEZ 27 anys C.A.LAIETANIA

1988 CIRCUIT DE 11.000 mts. 133 classificats

1er. 38’07" RAFAEL FERNANDEZ REYES 27 anys C.A.MATARO

1a. 47’45" CRISTINA FAUCON ARAÑO 17 anys C.A.CANET

1989 CIRCUIT DE 11.000 mts. 131 classificats

1er. 35’37" DAVID PUJOLAR SEGURA 19 anys C.A.CANET

1a. 47’22" SILVIA RINS SALAZAR 18 anys INDEPENDENT

1990 CIRCUIT DE 11.000 mts. 98 classificats

1er. 39’41" SALVADOR LLORENS NOE 20 anys C.A.MATARO

1a. 41’51" MARIA TIO BATLLORI 32 anys C.A.CANET

1991 CIRCUIT DE 11.000 mts. 78 classificats

1er. 36’56" FRANCISCO CHAVES MEGIAS 35 anys C.A.MATARO

1a. 48’41" MONTSERRAT FERRER FERNANDEZ 31 anys C.A.LAIETANIA

1992 CIRCUIT DE 11.000 mts. 107 classificats

1er. 38’22" FRANCISCO POZO MARTINEZ 39 anys C.A.LAIETANIA

1a. 48’00" MONTSERRAT FERRER FERNANDEZ 32 anys C.A.LAIETANIA

1993 CIRCUIT DE 11.000 mts. 102 classificats

1er. 36’45" DANIEL VICO MARIN 21 anys C.A.MATARO

1a. 49’59" JUDITH MARIN ALCOVERRO 15 anys C.A.MATARO

1994 CIRCUIT DE 11.000 mts. 105 classificats

1er. 36’37" PEDRO COCERA MARTINEZ 29 anys C.A.MATARO

1a. 50’42" JUDITH MARIN ALCOVERRO 16 anys C.A.MATARO

1995 CIRCUIT DE 11.000 mts. 132 classificats

1er. 36’56" DARIO PALLAROLAS CAMPS 28 anys C.A.MATARO

1a. 45’22" MARIA TIO BATLLORI 37 anys G.E.I.E.GIRONA

1996 CIRCUIT DE 11.000 mts. 182 classificats

1er. 40’20" JOSE ANTONIO DE VEGA BORREGO 34 anys VILASSAR DE DALT

1a. 45’38" TERESA FORN MUNNE 36 anys AT.D.CATALAN-MANRESA

1997 CIRCUIT de 11.000 mts. 187 classificats

1er. 38’26" JOSE RIOS ORTEGA 23 anys DIADORA Premia de Dalt

1a. 51’20" JUANA MARIA RINCON DIAZ 37 anys MAIMAKANSU Mataró

1998 CIRCUIT DE 11.000 mts. 196 classificats

1er 38’54" JAUME PLANAS ROY 26 anys GRUP ATLETISME LLUISOS MATARO

1a 45’39" ISABEL MARTINEZ FARRES 36anys MAIMAKANSU Mataró

1999 Circuit de 11.000 mts. 213 classificats

1er 39’30" JAUME PLANAS ROY 27 anys GRUP ATLETISME LLUISOS MATARO

1a 45’32" MARCELA SANCHEZ VALIENTE 27 anys DOMINGO CATALAN F.C.

2000 Circuit de 11.000 mts 188 classificats

1er 38’14" JAUME PLANAS ROY 28 anys GRUP ATLETISME LLUISOS MATARO

1a 48’03" ISABEL MARTINEZ FARRES 38 anys MAIMAKANSU Mataro

2001 Circuit de 11.000 mts. 187 classificats

1er 37’37" VICTOR GONZALO GUIRAO 34 anys MAIMAKANSU

1a 49’20" REGINA MOLA GIBERT 30 anys MAIMAKANSU

2002 Circuit de 11.000 mts. 214 classificats

1er 35’50" ENRIQUE LUQUE MARTIN 24 anys FILA-MATARO

1a 44’27" MONTSE CINCA PATO 36 anys C.A.SANT BOI

2003 Circuit de 11.000 mts. 228 classificats + 58 caminants

1er 34’31" ENRIQUE LUQUE MARTIN 25 anys FILA-MATARO

1a 46’52” MONICA ARDID UBED 30 anys SPEEDY-BCN

2004 Circuit de 11.000 mts. 254 classificats + 122 caminants

1er 35’22" ENRIQUE LUQUE MARTIN 26 anys A.A.CATALUNYA

1a 40’05” LOUISE BROWN 26 anys A.A.CATALUNYA

2005 Circuit de 11.000 mts. 216 classificats + 161 caminants

1er 37’05” ELIAS RESINA SANCHEZ C.A CANOVELLES

1a 46’29” NADIA PESSAFERRER DELGADO

Deixa un comentari