III MITJA MARATO PER RELLEUS 18.07.2009

By on jul. 18, 2009 in Notícies | 0 comments

Per equips de tres corredors. (Reglament catala i castella) VIDEO   RESULTATS 

FOTOS J.LLIBRE 

FOTOS PAYTUVI

RESULTATS MAIMAKANSU

[@more@]

 

6 64 3 ALFRED REDRADO GIL 23:34
9 64 1 ALEIX AZNAR TORNAMORELL 23:46
16 121 3 SERGI COLMENAR URIBE 24:36:00
20 64 2 FERRAN REY RONCERO 25:11:00
36 116 3 JOAN MIQUEL RIERA CORT 26:03:00
39 72 1 SALVADOR GARCIA SORIANO 26:11:00
41 81 1 JOAN CARLES REYES BELLERINO 26:12:00
46 71 3 JORDI FERRER AGUILERA 26:26:00
53 7 1 ALFONSO GRAJERA BUENO 26:39:00
55 82 3 RAUL GARCIA VIVES 26:40:00
68 72 2 JESUS REDONDO REHECHO 27:11:00
69 73 1 MANUEL OCETE CASTAÑO 27:11:00
70 71 2 PEPITO SANCHEZ GARCIA 27:12:00
77 79 3 RAUL CARRERA FERNANDEZ 27:29:00
80 68 1 ALBERT PUYAL MASGORET 27:34:00
82 81 2 PAU PANYELLA MONTLLEO 27:35:00
86 74 2 JUAN ANTONIO INIESTA GARCIA 27:44:00
92 75 3 ALBERT ROSELLO CASTAÑARES 27:58:00
93 70 2 ANTONI ALEMANY LOPEZ 28:03:00
96 71 1 JOAQUIN LEON CID 28:06:00
97 75 1 ARTUR ROCHE HERRERO 28:06:00
99 72 3 SALVA VIÑAS SERRA 28:07:00
127 65 1 ANTONIO CULEBRAS RODRIGUEZ 28:52:00
143 75 2 RAFA FLORIACH TRIADO 29:19:00
146 137 3 MERITXELL PORTILLO ARAUJO 29:22:00
152 76 2 LLORENÇ MONS GENISANS 29:29:00
158 79 2 SERGI COLLADO HIDALGO 29:35:00
161 81 3 JOAQUIM MARTORELL AYMERICH 29:39:00
171 70 1 JORDI GALLEMI 29:54:00
181 79 1 MARC CORREA RAIGON 30:07:00
184 74 3 ALBERT REINA INIESTA 30:11:00
188 66 1 CARLES CORREA FILBA 30:14:00
197 12 1 CARLES PAYTUVI PLANA 30:29:00
209 38 2 ANDREU BALLBE GARCIA 30:52:00
212 119 1 PERE SALESA ISART 30:55:00
223 74 1 LUIS INIESTA GARCIA 31:13:00
225 7 2 JORDI TUXANS ESPINASA 31:15:00
229 70 3 DAVID BARATO VALENZUELA 31:24:00
231 69 3 JOAN MOLA GIBERT 31:26:00
232 82 2 ADRIA TRIQUELL CRISTOFOL 31:26:00
234 117 3 MIQUEL BOBA COLOMINAS 31:29:00
235 136 1 SUSI MACIA CAÑETE 31:31:00
243 73 2 ORIOL MORA ARTIGAS 31:48:00
246 107 1 MANOLO SALIDO PEREZ 31:49:00
252 109 3 DAVID LLIBRE GRAUPERA 32:01:00
258 77 1 PEDRO FERNANDEZ RODRIGO 32:13:00
264 67 3 JOSEP SURINYACH CABRERA 32:23:00
265 80 2 JOSEP FARRES ESPINAS 32:25:00
267 136 3 NURIA LLADO COMAS 32:29:00
277 68 3 ANTONI FABREGAS PEREZ 32:37:00
278 136 2 TERESA Ma.CORBALAN CARBONELL 32:39:00
279 78 2 ENRIC CATURLA BRAVO 32:41:00
287 80 3 ISMAEL PEÑA MORENO 32:55:00
289 76 3 CARLOS ABAJO ANGUITA 32:55:00
290 80 1 JOSEP RODRIGUEZ MATEOS 32:58:00
291 77 2 ANDREU FABRES LLOVERAS 32:58:00
295 137 2 LAURA AMADOR CANO 33:05:00
298 67 2 MANOLO GARCIA DIAZ 33:13:00
301 108 2 IMMA MONER ECIJA 33:14:00
312 117 1 JOSEP FEDERICO SALELLAS 33:38:00
313 134 1 MIREIA GURRI 33:38:00
316 139 2 ANNA GARCIA SOLE 33:45:00
323 137 1 SUSANA GOMEZ ENGUIX 34:12:00
329 73 3 CASIMIRO CARMONA SANCHEZ 34:23:00
333 68 2 ALBERT GUTIERREZ GALLEMI 34:48:00
337 69 2 JOSEP MAYANS TRASOBARES 35:16:00
338 117 2 JORDI GURRI LLADO 35:17:00
339 66 2 JOAN ANTONI MARTINEZ GARCIA 35:35:00
341 65 2 SANTOS GONZALEZ CONDE-RUIZ 35:38:00
342 78 1 JOSEP PUIG CONGOST 35:41:00
346 59 2 RICARD CONEJERO PEREZ 36:09:00
349 34 3 JORDI FONT LLINAS 36:22:00
356 76 1 CARLES MONS RIBAS 36:56:00
359 139 1 ANGELA PAREJA BERMEJO 37:16:00
361 65 3 RAMON COLOMER BESALU 37:26:00
363 23 2 JOAN GUANYABENS CALVET 37:37:00
367 138 1 BENI DOSRIUS BOTER 38:03:00
374 15 1 MARIA JOSE MATEO MARIA 38:37:00
376 7 3 TERESA COMAS DE LA FUENTE 38:52:00
378 138 2 PILI HERNANDEZ POUS 38:57:00
382 66 3 JOSEP BATLLE BACHESTEVE 39:45:00
383 139 3 CARME RIU GRATACOS 39:45:00
385 34 2 JOSEP GARCES LOPEZ 40:25:00
386 34 1 PERE FERNANDEZ XIBILLE 40:28:00
389 77 3 JUAN AGUILERA CALVO 40:44:00
390 138 3 Ma.ROSA PEREZ ULCINA 43:19:00
391 69 1 MANUEL RODRIGUEZ NUÑO 43:25:00
392 78 3 ISIDRE FERRER CANTAL 43:35:00
393 67 1 MIQUEL MEDALLA PADROS 43:39:00

Deixa un comentari